Bizden Sizlere
Bir Lezzet Hikayesi

       Ali ÇETİN’in 1967 yılında tek başına, tek bir imalathane ile başlayan çalışmaları, 1990 yılına gelindiğinde ciddi sonuçlar vermeye başlar. Bugünkü mevcut duruma gelmek için 5 çalışan, 1 dağıtım servis aracı ve ailenin ikinci kuşağı 2 oğul ile atılımların başlangıç yolu olur. Halen Esenler semtinde bulunan merkezi üretim ve satış noktasında bu süreç faaliyete başlar.

        1990-1997 arasında artan iş potansiyeli ile birlikte çalışan sayısını, araç sayısını arttırarak toplu tüketim noktalarına yönelir. Yeni kuşağın işleri devralması, yeni proje faaliyetlerin hayata geçişini de beraberinde getirir. 1997 yılında Yeşilpınar’da ki 4 katlı ve 1200 m2 alana sahip imalat ve satış noktası oluşturulur.

        2007 yılında gelindiğinde ise, 5 mağaza ve yüzlerce çalışanı ile deneyimlerini, Türkiye ve Dünya standartlarında üretim yapabilirliğini, kalitesini belgelendirerek sektöründe hassas bir konuda kritik bir hamle yapar. Böylece, sözlerin değil uygulamaların esas olduğu ‘‘sürekli kalite’’ kavramı konusunda gösterilen özen ve hassasiyetle, müşteri memnuniyeti hedefinde önemli bir adım atmış olur.

       Yarım asırlık köklü bir geçmişten bahsederken, bunun mutluluğunu tüm müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.